Zemnieku saimniecība „Kalna Rūdupes”

Zemnieku saimniecībā „Kalna Rūdupes” (1998) tūristiem apskatei pieejams aveņu stādījumu lauks (0,3 ha) un ābeļdārzs 3 ha platībā, kur ābeles tiek audzētas ar integrēto audzēšanas metodi.  Apskatāmi arī upeņu, jāņogu, ķiršu, aroniju, cidoniju, zemeņu un ērkšķogu stādījumi, kas tiek izmantoti mājas vīna gatavošanā. Saimniecībā piedāvā degustēt dažādu ogu šķirņu kombināciju mājas vīnu.

 Kā atrast?
„Rubeņi”, Gārsenes pagasts, Aknīstes novads; GPS:  56.0857,  25.8370
Tālrunis: + 371 29441918
E-pasts: garsene.andris@inbox.lv

              FOTOGALERIJA
Zemnieku saimniecība „Āmuri”

Z/s "Āmuri" darbojas no 1992. gada, no 2001. g. tā uzsāka pāreju uz bioloģisko saimniekošanu, ko sekmīgi turpina. Saimniecības darbības veidi: liellopu un jaunlopu, garšaugu, mētru un bērzu stādu audzēšana un realizācija, tūrisma pakalpojumi - apskatāmas skulptūras no sūnām un citiem materiāliem, saimniecības un dzimtas vēsture, seni darbarīki, ārstniecības augu, garšaugu un dažādu veidu mētru kolekcija, putni un poniji. 

FOTOGALERIJA

Kā atrast?
Z/s „Āmuri”, Asares pagasts, Aknīstes novads, GPS  56.1157, 25.8895
Tālrunis: 29148597
E-pasts: landu@inbox.lv
Mājas lapa: https://sites.google.com/site/zsamuri/home

                                                                 


                                                                              Zemnieku saimniecība "Liepas"
                        

Z/s "Liepas" laiski ganās tradicionālās Latvijas brūnās piena devējas, apskatāms ir arī aitu ganāmpulks. Bez tam saimniecībā notiek bio ķiploku un dārzeņu audzēšana. Ja sakrīt vēlmes ar laika apstākļiem, tad došanās uz copi saimniecībai piederošajā dīķī būs veiksmīgs risinājums veiksmīgai dienai (lietus laikā varēsi paslēpties lapenē). Saimnieki arī piedāvā īpaši Jums uzvārīt gardum gardu „ugunskura” zupu. 

Saimniecībai pieder arī kafejnīca - viesu nams "Liepas", kur var nobaudīt ēdienkarti, kas daļēji top arī no saimniecībā izaudzētajiem produktiem - jēra gaļas, siera, piena produktiem, ķiplokiem utt.
FOTOGALERIJA


Kā atrast?
„Kraujēni”, Aknīstes pagasts, Aknīstes novads; GPS: 56.1497, 25.7680
Tālrunis: + 371 2942470
E-pasts: zs.liepas@inbox.lv
Mājas lapa: http://zsliepas.wix.com/zsliepas


Privātais putnu, dzīvnieku apskates dārzs z/s „Domāni”

 

Šajā saimniecībā ir iespējams aplūkot dažādu šķirņu govis, teliņus, Latvijas zilo govi, gaļas liellopus, zirgus, kumeliņu, zosis, pērļu vistiņas, kas irt ļoti saistoši un aizraujoši bērniem un jauniešiem. 

Kā atrast?

“Domāni”, Aknīstes pagasts, Aknīstes novads

Tālrunis: +37129195551

E - pasts: eihmane.laima@inbox.lv Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .